logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Kod błędu E4 na płycie indukcyjnej PBP4VI509LFT - jak naprawić?

kmserwis 20 Maj 2011 12:42 17362 4
REKLAMA
  • #1 9526366
    kmserwis
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Ocena: 4
    Witam posiadam ową płytę indukcyjną co jakiś czas pojawia mi się na dwóch polach grzejnych po prawej stronie błąd e4 nie ma reguły na to.
    Zwracam się z prośbą, czy posiada ktoś instrukcje serwisową z kodami błędów.
    Może należy skalibrować pola z płytą hmmmm??
    Z góry dziękuje za pomoc
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 9543988
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #4 9556992
    kakub
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Witam, mam taki sam problem. Model płyty PBP4VI510FTB, płyta użytkowana niecałe pół roku.
    Serwis wymienił już trzy razy moduł sterujący, pola z prawej strony i nadal pojawia się błąd. Płyta po kilku minutach grzania jest taka gorąca, że okleina frontu szafki przy wylocie stopiła się. Płyta jest zainstalowana zgodnie z instrukcją.
    Serwis wciąż forsuje teorię nieprawidłowej wentylacji ale wszystkie otwory wentylacyjne są zgodne z instrukcją montażu.
    Po ostatniej wymianie modułu sterującego pole prawe górne sterowane było sensorem od dolnego a dolne tym od górnego. Pomogło przeprogramowanie płyty, ale błąd nadal się pojawia po kilku minutach gotowania bez względu na to czy gotuje się na jednym czy też na wszystkich polach.
    W tym momencie serwis nie chce już nic wymieniać i spodziewam się, że dążą do cofnięcia gwarancji. Co to za błąd, czy serwis ma rację?
  • #5 11977157
    Nakate
    Poziom 9  
    Posty: 6
    Ocena: 9
    A jaki może być powód uszkodzenia elektroniki?? dzisiaj przy gotowaniu nagle wybiły bezpieczniki, po włączeniu również na wszystkich polach wyświetla mi problem E4...
    W poniedziałek dzwonię na serwis. Mam nadzieję, że w ramach gwarancji usuną zaistniały problem
REKLAMA