Witam posiadam ową płytę indukcyjną co jakiś czas pojawia mi się na dwóch polach grzejnych po prawej stronie błąd e4 nie ma reguły na to.
Zwracam się z prośbą, czy posiada ktoś instrukcje serwisową z kodami błędów.
Może należy skalibrować pola z płytą hmmmm??
Z góry dziękuje za pomoc
Zwracam się z prośbą, czy posiada ktoś instrukcje serwisową z kodami błędów.
Może należy skalibrować pola z płytą hmmmm??
Z góry dziękuje za pomoc