Mam taki problem ze swoim Dellem XT. Po raz 3ci w ciagu 3miesiacy padla mi warstwa dotykowa. Jest to popularna wada, no ale bez przesady... Nie ukrywam. ze jest to juz dla mnie troche denerwujace bo pomimo szybkich napraw.
Mam wykupiona trzyletnia gwarancje NBD - do konca pozostalo bodajze 550 dni.
Slyszalem ze po trzeciej wymianie (gdy padnie 4rty raz) tej samej czesci przysluguje mi prawo do wymiany sprzetu na nowy. Probowalem znalezc ten zapis w opisie gw. na stronie della ale maja to zapisane na tyle nieprzejrzyscie, ze nic nie znalazlem (opisu NBD w ogole nie widzialem).
Jako, ze jestem przekonany, ze znow padnie mi ta warstwa dotykowa w ciagu kolejnego poltora roku mam pytanie - czy w takiej sytuacji mam wzywac kolejnych serwisantow czy tez napisac do nich pismo, ze chce nowy sprzet? Na co mam sie powolac?
Mam wykupiona trzyletnia gwarancje NBD - do konca pozostalo bodajze 550 dni.
Slyszalem ze po trzeciej wymianie (gdy padnie 4rty raz) tej samej czesci przysluguje mi prawo do wymiany sprzetu na nowy. Probowalem znalezc ten zapis w opisie gw. na stronie della ale maja to zapisane na tyle nieprzejrzyscie, ze nic nie znalazlem (opisu NBD w ogole nie widzialem).
Jako, ze jestem przekonany, ze znow padnie mi ta warstwa dotykowa w ciagu kolejnego poltora roku mam pytanie - czy w takiej sytuacji mam wzywac kolejnych serwisantow czy tez napisac do nich pismo, ze chce nowy sprzet? Na co mam sie powolac?