Witam.
Trzy miesiące temu kupiłem laptopa Dell XPS 15 4k 1050 w Dell Outlet na miejscu w sklepie na fakturę na firmę.
Tego samego dnia później musiałem jechać ze zwrotem, ponieważ komputer był wadliwy, wymienili na inną sztukę.
Potem po kilku dniach okazało się że na monitorze są "różowe przepały" prawdopodobnie z winy poprzedniego użytkownika (które jak się dowiedziałem powstają z przegrzewania się komputera i jest to wada tego sprzętu). Pojechałem do sklepu, wymienili ekran na miejscu na inny z innej sztuki (trzeci z kolei, ponieważ dwa pozostałe miały ten sam defekt!) Minęły 3 miesiące, nie było 3 dni z rzędu żeby nic się nie działo z laptopem (zamykanie systemu w trakcie projektowania 3D, ponieważ się przegrzewał, z trybu uśpienia musiałem go włączać z Recovery za każdym razem itd itd....) totalna masakra... Kilka dni temu niestety ostatecznie odcięło mu światło... Zadzwoniłem do oficjalnego Dell Service i z mojego opisu wywnioskowali że płyta główna jest spalona. Mam zamiar jechać do sklepu i poprosić o zwrot gotówki. Pytanie: Jakie mam szanse na zwrot pieniędzy po 3 miesiącach i za sprzęt wzięty na fakturę?
Proszę o pomoc!
Jeśli ten temat jest w niewłaściwej kategorii to przepraszam i proszę o przeniesienie go do właściwej. Dziękuję.
Trzy miesiące temu kupiłem laptopa Dell XPS 15 4k 1050 w Dell Outlet na miejscu w sklepie na fakturę na firmę.
Tego samego dnia później musiałem jechać ze zwrotem, ponieważ komputer był wadliwy, wymienili na inną sztukę.
Potem po kilku dniach okazało się że na monitorze są "różowe przepały" prawdopodobnie z winy poprzedniego użytkownika (które jak się dowiedziałem powstają z przegrzewania się komputera i jest to wada tego sprzętu). Pojechałem do sklepu, wymienili ekran na miejscu na inny z innej sztuki (trzeci z kolei, ponieważ dwa pozostałe miały ten sam defekt!) Minęły 3 miesiące, nie było 3 dni z rzędu żeby nic się nie działo z laptopem (zamykanie systemu w trakcie projektowania 3D, ponieważ się przegrzewał, z trybu uśpienia musiałem go włączać z Recovery za każdym razem itd itd....) totalna masakra... Kilka dni temu niestety ostatecznie odcięło mu światło... Zadzwoniłem do oficjalnego Dell Service i z mojego opisu wywnioskowali że płyta główna jest spalona. Mam zamiar jechać do sklepu i poprosić o zwrot gotówki. Pytanie: Jakie mam szanse na zwrot pieniędzy po 3 miesiącach i za sprzęt wzięty na fakturę?
Proszę o pomoc!
Jeśli ten temat jest w niewłaściwej kategorii to przepraszam i proszę o przeniesienie go do właściwej. Dziękuję.