Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brak kierunkowskazów, renault thalia

28 Maj 2011 21:41 2704 3
  • Poziom 11  
    Witam,

Mam problem z kierunkowskazami w renault Thalia. Przy próbie włączenia trzeszczy coś w przełaczniku i jakby w kostce pod kierownica oraz brk kierunkowskazów. Na początku pomagało wł świateł awaryjnych na pare sek, i wszystko działało. Pózniej trzeba było przy właczeniu świateł awaryjnych wł kierunkowskaz w str w która sie skrecało i przez pare ,,skrzyzowan" działał. Teraz nawet przy tych próbach z awaryjnymi kierunkowskazy nie działają:( Wymieniłam tą kostke z lewej str pod kierownica ale nic to nie dalo. Nadmienie ze swiatła awaryjne działaja bez problemu:) Nowy przełacznik kierunkowskazów kosztuje ponad 400zł, ale nie nam pewnosci czy to jest akurat to?? Czytałam podobny wpis na forum, ale tam wystarczyło przeczyscic przełacznik. Proszę o diagnozy:) Pozdrawiam :)
  • Poziom 9  
    a napewno wymieniles dobra kostke?
  • Poziom 11  
    w sklepie pow mi zeby wymienić taka czarna koste ktora znajduje sie po lewej str pod kierownica, o ile pamietam druga od gory. przy tym jak trzeszcza kierunkowskazy czuc na niej takie delikatne jakby drganie. nie znam sie na tym wogole:( nie wiem ktora kosta za co tam odpowiada?? w kazdym razie wymiana nic nie dala. Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Witam, przyczyna zdiagnozowana, okazło sie ze winny jest przełacznik

Dodano po 2 [minuty]:

Witam, przyczyna zdiagnozowana, okazło sie ze winny jest przełacznik świateł awaryjnych po wymianie wszystko działa. Pozdrawiam:)