Witam
Mam takie pytanko:do pisania programow pod assembler jaka lepiej rodzine prockow wybrac: '51 czy AVR.Chodzi np o to ze AVR nie maja 16-bitowego rejestru DPTR i duzo rzeczy trzeba tam robic na piechote.
Przy okazji prosze o podanie mi odpowiedniego oprogramowania.
pozdrawiam
Mam takie pytanko:do pisania programow pod assembler jaka lepiej rodzine prockow wybrac: '51 czy AVR.Chodzi np o to ze AVR nie maja 16-bitowego rejestru DPTR i duzo rzeczy trzeba tam robic na piechote.
Przy okazji prosze o podanie mi odpowiedniego oprogramowania.
pozdrawiam