Czesc mam problem zrobilem sobie wzmacniacz taki jak jest na zdjeciu tu podaje stronke [http://www.jabel.com.pl/j_zest/j_001s.htm] tylko ze moj jest z nord elektronika ale jest identyczny i psze ze max zasilanie to 24V(bo to napiecie bezpieczne). i niegra tak jak powinien dalem mu trafo na 12V i wstawilem miedzy sygnal a wzmak potencjometr 47K i jak daje max to on gra cicho bardzo cicho ze go prawie wogule nieslychac co jest tego przyczyna potencjometr czy te 12V .. (sygnal podaje mu z kompa a w kompie mam wszystko na max) POMOCY piszcie tak abym zrozumial bo jestem dopiero poczatkujacym elektronikiem DZIEKI