Mój problem jest następujacy - kupiłem wzmacniacz jabela j-01 na TDA2030, zasilanie to transformator 12V 3,3A odfiltrowany przez 2x 4700uF. Do tego dokupiłem przedwzmacniacz też jabela J-42 wszyzdko gra tylko że do 1/2 volume. Po odkręcenie powyżej połowy dzwięk jest bardzo zniekształcony (charczy) Niejestem specem ale troszke wiem
i niewydaje mi sie żeby to powinno tak grać. Prosze o pomoc
Ps. wiem że za wiele mam sie potym niespodziewać
Ps. wiem że za wiele mam sie potym niespodziewać