logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Głośniki 5.1 panasonica sa ht 500 jak podłączyc z innym dvd nie panasnika

robo82 03 Cze 2011 00:24 756 3
REKLAMA
  • #1 9571635
    robo82
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Ocena: 2
    Witam.Mam zestaw głośników kina domowego Panasonic sa ht 500.(zestaw 5.1)
    Subwoofer aktywny tego zestawu łączy się z dvd poprzez specjalny kabel.nazywa się on chyba wielopinowy.w subwooferze jest to mała prostokątna wtyczka o wymiarach ok 0,5 cm na ok 4cm.w pierwszym rzędzie jest 13 a w drugim 12 wejść.jest to cos podobnego do euro złącza tylko mniejsze.
    Chce ten zestaw 5.1 podłączyć do dvd w którym mam 6 par czinczy czyli to dvd obsługuje zestaw 5.1.
    Z jednej strony w subwooferze mam takie dziwne wejście panasonika a z drugiej 6 par czinczy.
    Może mnie ktoś poratować jak to ze sobą połączyć.podać jakiś schemat.
  • REKLAMA
  • #2 9571647
    mateusz726642
    Poziom 16  
    Posty: 222
    Pomógł: 5
    Ocena: 25
    Jakie jest to dvd?
    Jaka filma i model?
  • REKLAMA
  • #3 9571658
    robo82
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Ocena: 2
    dvd to wiwa hd228u
  • #4 9571964
    hefid
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 15878
    Pomógł: 546
    Ocena: 6165
    Post był raportowany.

    Na forum obowiązuje REGULAMIN i "przyklejone" do niego pytania wraz komentarzami.
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

    Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->
    Pkt 3.1.13. (10.9) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Początek zdania? Zaczynamy wielką literą.
REKLAMA