Witam
Tak jak w temacie mam problem z navigacjia podczas użytkowania wyłączyła sie i nie chciała reagować na włącznik. Teraz włącza sie ale wisi na ekranie startowym i tyle nie pomaga reset, przycisk ON-OFF.
Po podpięciu pod usb wyskakuje komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB"
Nie mam pojęcia czy to usterka soft czy haderowa
Moze ktos juz cos takiego przerabiał??
Tak jak w temacie mam problem z navigacjia podczas użytkowania wyłączyła sie i nie chciała reagować na włącznik. Teraz włącza sie ale wisi na ekranie startowym i tyle nie pomaga reset, przycisk ON-OFF.
Po podpięciu pod usb wyskakuje komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB"
Nie mam pojęcia czy to usterka soft czy haderowa
Moze ktos juz cos takiego przerabiał??