Parametry zazwyczaj są tylko podobne.
Na przykład moc, w markowych sprzętach jest to moc rzeczywista, w produktach no name często jest zawyżona.
W produktach firmowych płacisz również za gwarancje i serwis oraz dostępność części zamiennych.
Do narzędzi markowych kupisz części przez 10 lat po zakończeniu produkcji modelu.
W przypadku narzędzi takich jak Einhell czy Eurotec czasem trudno jest wyegzekwować naprawę gwarancyjną, a części zamienne są dostępne tylko przez krótki okres czasu lub wcale.
Wiec jako podsumowanie napisał bym tak:
Jeśli narzędzie ma na siebie zarabiać powinno być lepszej jakości markowe.
Kosztuje więcej ale masz prze tym gwarancje niezawodnej pracy.
Jeśli narzędzie ma służyć do prac hobbistycznych można kupić nawet coś taniego.
Należy tylko pamiętać o tym że to sprzęt dość delikatny do lekkich prac,
często jednorazowy bez możliwości naprawy z powodu braku części.