logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak usunąć ikonę kluczyka na Siemens Megaset 940?

majstercichy 13 Lis 2004 19:09 1438 3
REKLAMA
  • #1 982978
    majstercichy
    Poziom 18  
    Posty: 361
    Pomógł: 2
    Ocena: 15
    Witam
    Pewnie jakaś lokada typu "baby phone " tylko jak ją usunąć???Ktoś może szepnie słówko??? :-) dzięki z góry i pozdrowionka
  • REKLAMA
  • #2 982994
    W.Wojtek
    Specjalista od telefonów
    Posty: 3118
    Pomógł: 245
    Ocena: 430
    A i owszem.
    Odblokowanie
    Pamięc -8- 0- pin- pamięć
    Pamieć =romb ze strzałką
    Pin standartowo 0000 jak ktoś zmienił....to twój problem.
    WW
  • REKLAMA
  • #3 983008
    majstercichy
    Poziom 18  
    Posty: 361
    Pomógł: 2
    Ocena: 15
    wielkie dzieki...ale mam next problem...jak to cudo zalogować???znalazłem przycisk pod spodem bazy i to pewnie nim wchodzi sie w tryb logowania bazy...ale co z słuchaweczką?dzięki z góry
  • #4 983019
    W.Wojtek
    Specjalista od telefonów
    Posty: 3118
    Pomógł: 245
    Ocena: 430
    Jest juz w innym temacie ale
    Wciskasz init w spodzie bazy jeden raz. krótko!.
    pamieć-7-1 -"system pin"-*-9-9-tu czekaj ,pokaże numer wewn.Pamięć.
    Mam cały manual po germańsku.
    System pin standartowo 0000 jak ktoś zmienił.......
    może reset jak w gigasetach???? nie sprawdzałem.
    WW
REKLAMA