[]Ludziska mam wielka prośbę, pomózcie mi w odsiarczeniu akumulatora, jestem laikiem z elektroniką wiec prosiłbbym o pzrejrzyste instrukcje bez zadnych fachowych pojęć. Na elektrodzie nic nie znalazłem takiego tylko jakieś specjalistyczne oisy
) Z góry dziekuje i pozdrawiam [/b][/b]