Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co sądzicie o pralkach HOOVER np. H100 - ew. co kupić?

14 Lis 2004 13:49 3275 6
  • Poziom 16  
    Jestem przed zakupem nowej pralki i mam dylemat, bo nie wiem jaką markę uwzględniać (cena do 1800 zł). Zastanawiam się nad HOOVER-em,
    Candy, Aristonem lub Whirlpoolem.
    Na Forum jest kila tematów dotyczących problemu zakupu, ale są one z zeszlego roku, a od tego czasu coś mogło się pozmieniać.
    Liczę na pomoc. Dzięki
  • Poziom 16  
    Czyżby nikt nie miał nic do powiedzenia?
    Serwisanci tu nie zaglądają?
  • Specjalista AGD
    Jakość przeciętna. Części drogie. W sumie nic ciekawego.
  • Poziom 11  
    Witaj
    Ja pracuje w serwisie agd i miałem styczność z hooverem
    powiem ci tylko tyle że w że pralka jest zbudowana na podzespołach firmy ARDO a jak każdy wie ARDO jest niezaspecjalne.
    wybór należy do ciebie. Ja bym takiej nie kupował, a wczśniejsze wypowiedzi co do elektroluxa, elektrolux wcale nie jest rewelacyjny
    pozddrawiam
  • Specjalista AGD
    j/w. i j/w. wsio rowno. I tak pochodzi co najwyżej ze trzy lata (jak się uda bez napraw gwarancyjnych). A potem WIELKIE oczy, jeżeli chodzi o ceny usług pogwarancyjnych (cóz, ceny części "producenta" -robocizna i tak dla "roboli" śmieszna -kto by nie naprawiał). To takie tam...
    Nie ma co liczyć, że sprzęt będzie pracował dwadzieścia lat bez zarzutu (kiedyś tak było-serio!). Kup sobie coś, co Ci pasuje (wygląd, wymiary, "zużycie energii"-oops) itd.. itp. A tak na serio, to jest taka polityka "producentów" w ogóle w sprzęcie... (żeby się psuł i trzeba kupić nowy-po właśnie niedługim czasie=nieopłacalność naprawy).

Pozdrawiam.
  • Poziom 22  
    ja co prawda nie pracuję w serwisie agd ale chandluję od paru lat pralkami.Faktycznie nie ma co liczyć że będzię ci pracować 10lat,natomiast z tego co mówią klienci to najlepiej sprawdza się Bosch z seriiWFL.Popytaj może jeszcze o to