Witam
Mam kilka podstawowych i nie tylko pytań odnośnie administrowania kontami windows xp.
1). Jak w zarządzaniu komputerem nadać odpowiednie uprawnienia do danego konta. (albo w panelu sterowania). np żeby tylko jeden użytkownik miał dostęp do danego folderu?
2). Jak zrobić tak żeby komputer nie pytał się co jakiś czas o zmianę hasła konta? (np co trzy dni?)
pozdrawiam
Mam kilka podstawowych i nie tylko pytań odnośnie administrowania kontami windows xp.
1). Jak w zarządzaniu komputerem nadać odpowiednie uprawnienia do danego konta. (albo w panelu sterowania). np żeby tylko jeden użytkownik miał dostęp do danego folderu?
2). Jak zrobić tak żeby komputer nie pytał się co jakiś czas o zmianę hasła konta? (np co trzy dni?)
pozdrawiam