Witam. Chce sobie ustawić konta użytkowników aby można było ustawić hasło przy pierwszym logowaniu na konto. Potem chciałbym zmienić uprawnienia tak aby 1 użytkownik nie mógł wejść do folderu tego drugiego i na odwrót. Jak to zrobić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam