Witam !Czy mozecie mi pomoc ,otorz po instalacji gg oraz wyczyszczeniu rejstru ze zbednych wpisów ,zrobiła mi sie niebieska czcionka w google .Jak powrócic do normalnego koloru ??
Ps. Dodam ze w narzedziach >opcje folderów>widok mam odznaczone "pokaz zaszyfrowane bad zskompresowane pliki NTFS w kolorze .
Screen poniżej :
Ps. Dodam ze w narzedziach >opcje folderów>widok mam odznaczone "pokaz zaszyfrowane bad zskompresowane pliki NTFS w kolorze .
Screen poniżej :