Mam wielki problem z którym dotąd sie nie spotkałem.Po włączeniu obraz świeći na kolorem fioletowym za którym wyłania sie ledwo widoczny obraz.Czy to już konie z kineskopem?,a może coś innego-już brakóje mi pomysłów.Kiedyś już miałem taki przypadek z TV Elektron(świecił na zielono z podobnym obiawem wizji)i jednak był to kineskop,nic dziwnego w tym starym truoie mugł paść,ale sanyo niejest taki stary jak elektr.Bede wdzięczy za wszeką pomoc.