logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

kolory na Elektrodzie

barteqqq 14 Cze 2011 19:43 1299 5
REKLAMA
  • #1 9612091
    barteqqq
    Poziom 21  
    Posty: 589
    Pomógł: 18
    Ocena: 99
    dziś jest 14,06,2011 i moje pytanie brzmi - co się stało z kolorami na Elce? to znaczy dlaczego wszystko jest czarno białe? żałoba jakaś czy co ?
  • REKLAMA
  • #2 9612192
    c4r0
    Poziom 36  
    Posty: 4346
    Pomógł: 155
    Ocena: 565
    U mnie jest normalnie zielonkawo. Moze masz cos z monitorem :P
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #6 9616876
    Atreyu Makiavel
    Poziom 34  
    Posty: 3761
    Pomógł: 112
    Ocena: 318
    Autorowi chyba chodzi o to, że wchodzi razu pewnego na forum a tu zamiast zielonego jest czarny styl. A przecież nic nie zmieniał! Przynajmniej sobie nie przypomina. Wielce afera :P Bo przecie spojrzeć w nastawy jest trudniej aniżeli zapytać na forum i przy okazji zrobić z siebie miśka :P
    Pomogłem? Kup mi kawę.
REKLAMA