witam .niektóre posty nie mieszczą się na ekrani i zeby czytac trzeba przesuwać poziomym paskiem i wkurza mnie to jak zmniejsze piksle to litery napisy są małe ( to po co monitor 17 cali ?) mam XP 800X600piksli inne strony działaja normalnie (kto wymislił te kiche) pytam poco duże ekrany jak napisy beda małe . podr