Dostałem do naprawy ledwo żywe wideo jak w temacie usterka jest dziwaczna. Za pierwszym razem jak włączyłem je do sieci świeciła się kontrolka że jest taśma, migał zegar lecz datownik wyświetlał tylko dolne brzuszki ósemek dodatkowo paliły sie napisy EP , NR i M, nie kręciła się głowica.Dodatkowo przełożyłem główną płytę z takiego samego modelu i wszystko grało ok. Wyeliminowłem tym sposobem mechanike zasilanie i wyświetlacz. Po kilku dniach roboty ręce mi opadły nie wiem za co się jeszcze chwycić może procka. Proszę o pomoc może ktoś się już spotkał z taką usterką.