Witam,
Usterka dotyczy tego modelu pralki SIWAMAT XL528 WM52800PL.
Problem: Jeśli dobrze zrozumiałem rodziców to pralka chodzi, pierze, tylko jak skończy prać to kontrolka KONIEC zaczyna mrugać(normalnie świeci stale po skończonym praniu) i pralka nie odpompowuje wody. Gdzie szukać na początku problemu(pompa, sterowanie pompy)? Tą pralkę można rozebrać bez większych problemów? Gdzie jest płyta z elektronika?
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam,
BB
Usterka dotyczy tego modelu pralki SIWAMAT XL528 WM52800PL.
Problem: Jeśli dobrze zrozumiałem rodziców to pralka chodzi, pierze, tylko jak skończy prać to kontrolka KONIEC zaczyna mrugać(normalnie świeci stale po skończonym praniu) i pralka nie odpompowuje wody. Gdzie szukać na początku problemu(pompa, sterowanie pompy)? Tą pralkę można rozebrać bez większych problemów? Gdzie jest płyta z elektronika?
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam,
BB