Stałem się szczęśliwym posiadaczem owego modemu T-mobile i urodził mi się problem z jego działaniem. Po instalacji pojawia się, wszystko pięknie działa, jednak jak go wyjmę z portu USB i włożę, ponownie wykrywa nowe urządzenie, niestety bez modemu. Poprzednio miałem zainstalowaną aplikację Pleya i modem E220. Laptop to HP 9690 plus Vista.
Proszę o jakie kolwiek sugestie.
Szukałem softu do oczyszczenia systemu ze sterowników Huaweia jak i z Pleya, ale bez skutku.
Proszę o jakie kolwiek sugestie.
Szukałem softu do oczyszczenia systemu ze sterowników Huaweia jak i z Pleya, ale bez skutku.