Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZanussiTL552C-gdzie w wawie tanio i solidnie naprawa?

18 Lis 2004 20:40 739 2
  • Poziom 16  
    Właśnie wyszedł servisant,a ja mam mieszane odczucia co do fachowosci jego usług.Pan wzasadzie nie otwierając i niedotykając stwierdził ze to conajmniej wyniesie 200zł i więcej.W pralce niepracuje silnik w trakcie prania,ale odwirowuje.Pan wymienił na moje sugestje kondensator[jestem laikiem] ale to nic niedało.Ach pan jeszcze powiedział ze spalony silnik powinien iskrzyć a ten tego nierobi.Chcę poprosić o opinie w tej sprawie innych "neutralnych" osób.Czy nowy silnik to 400zł?Czy przewinięcie tego to conajmniej 200zł.Gdzie w warszawie lub pod[niedaleko] można naprawić ją pewnie i tanio?Pralka ma z 6lat i oczywiście niejest na gwarancji.Za pomoc i zainteresowanie dziękuję.
  • Admin grupy AGD
    Jeżeli padłby Ci kondensator, to i na wirowaniu silnik by nie chodził. A iskrzenie silnika, to nie w tym modelu (normalne w np. w TL 803CV- gdzie jest silnik komutatorowy- w Twoim indukcyjny= brak "iskrzenia"). Jak brak rewersów- prania, to może być przyczyną tylko programator, bądź silnik (50 na 50). Co do ceny w "wawie", to różnie. Przecież stolica (a tam ceny nieraz z kosmosu).
    Nie będę udzielał rad w stylu "sprawdź to i tamto", bo nie wiem, czy posiadasz choć odrobinę chęci i jakiejkolwiek wiedzy technicznej.

Pozdrawiam.

PS. W razie czego, pisz na PW.
  • Poziom 13  
    przy górczewskiej niedaleko wola parku jest przezwajanie silników w razie czego :)