Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DLNA w telewizorze Sharp. Odbiornik nie widzi żadnych danych poza zdjęciami.

arti_kortowo 16 Lip 2011 15:28 3536 1
  • #1 16 Lip 2011 15:28
    arti_kortowo
    Poziom 1  

Witam, mam problem z DLNA i telewizorem Sharp LC-46LE814E.
    Polega on na tym, że nie odbiornik nie widzi żadnych danych (poza zdjęciami) udostępnianymi tym standardem (jestem pewny, że dobrze są nadawane ponieważ przetestowałem transfer na innym urządzeniu)

Telewizor widzi katalogi, w których składowane są dane (czy to z serwera tel.komórkowego Samsung Galaxy, czy to z serwera plików Synergy, wszystko serwowane po WiFi) ale nie widzi ich zawartości w trybie video czy muzyka, komunikując to "brakiem znalezionych elementów". Z obrazami natomiast , tak jak wspomniałem, nie ma żadnych problemów.

Jestem niemile zaskoczony takim stanem rzeczy - kupiłem zarówno telewizor jak i cały osprzęt by właśnie korzystać z tej technologii.

Firmware telewizora zaktualizowny do najnowszego.

Czy ktoś z Was jest w stanie mi jakoś pomóc?

Pozdrawiam
    Arti

0 1
  • #2 29 Lip 2011 23:06
    ledres
    Poziom 11  

Witaj, tez kupilem sharpa ale model le830, podlaczylem siec po kablu i moj Tv nie widzi plikow tzn filmow i jpg po sieci a widzi je jak podlacze te same pliki na usb. Na dniach sprobuje ten sam test ale z siecia wifi. Dziwna sprawa z tym sharpem ogolnie jestem zadowolony z tv, do ogladania filmow z BR czy tv super, ale uslugi sieciowe to bieda i porazka. Podobnie jak obsluga skypa- BRAK a oficjalnie juz opisuja w folderach i na stronie ze dziala:). Moze w n-nieznanej przyszlosci z nowym updatem.
    Jak uda sie komus to uruchomic to prosil bym o info.
    Pozdrawiam

0