logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Fiat Palio Weekend 1.2 2000 - brak wskazań poziomu gazu Tartarini tec 99

Norbert_lubin 16 Lip 2011 19:35 3432 1
REKLAMA
  • #1 9725863
    Norbert_lubin
    Poziom 17  
    Posty: 638
    Ocena: 55
    Witam chciałem poradzić się was koledzy .
    Mianowicie mam fiata palio wekend 1.2 z 2000 roku z instalacją gazową , która to sterowana jest centralą tec99 . Centralka nie pokazuje mi ilości gazu w butli na przełączniku mam ciągle świecące się diody na maxa wogle poziom nie spada . Dodam że centralę wymieniałem na 2 bo wcześniejsza się popsuła ale tamta z koleji nic nie pokazywała, po za tym na jakim paliwie jadę . Bardzo proszę o zobrazowanie mi w jaki sposób mogę zdiagnozować przyczynę za co wielkie dzięki pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 9728947
    piotr23tczew
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Ocena: 3
    sprawdź poprawność połączenia instalacji elektrycznej.
    drugą możliwością jest uszkodzony czujnik poziomu paliwa w butki
REKLAMA