Witam chciałem poradzić się was koledzy .
Mianowicie mam fiata palio wekend 1.2 z 2000 roku z instalacją gazową , która to sterowana jest centralą tec99 . Centralka nie pokazuje mi ilości gazu w butli na przełączniku mam ciągle świecące się diody na maxa wogle poziom nie spada . Dodam że centralę wymieniałem na 2 bo wcześniejsza się popsuła ale tamta z koleji nic nie pokazywała, po za tym na jakim paliwie jadę . Bardzo proszę o zobrazowanie mi w jaki sposób mogę zdiagnozować przyczynę za co wielkie dzięki pozdrawiam
Mianowicie mam fiata palio wekend 1.2 z 2000 roku z instalacją gazową , która to sterowana jest centralą tec99 . Centralka nie pokazuje mi ilości gazu w butli na przełączniku mam ciągle świecące się diody na maxa wogle poziom nie spada . Dodam że centralę wymieniałem na 2 bo wcześniejsza się popsuła ale tamta z koleji nic nie pokazywała, po za tym na jakim paliwie jadę . Bardzo proszę o zobrazowanie mi w jaki sposób mogę zdiagnozować przyczynę za co wielkie dzięki pozdrawiam