witam jak mozna sprawdzic jakiej mocy mam zwrotnice bo nie wiem
zwrotnice mam dwie i troche sie róznią są inne a nie wiem jakiej mocy
przy większym podkręceniu głośniki mi piszczą a są dobre w 100% sprawne pomoze mi ktoś??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam