Witam.
Brama roletowa Hormann ze sterownikiem 445R brak reakcji na przyciski. Wyświetlacz świeci.
Można prosić o pomoc?
Brama roletowa Hormann ze sterownikiem 445R brak reakcji na przyciski. Wyświetlacz świeci.
Można prosić o pomoc?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam