Witam.
Mam od niedawna płytę elektryczną i problem: są cztery pola do grzania, wiadomo. Trzy jednakowe i jedno większe. I jak stawiam garnek na tej największej to grzeje tylko środek, a boki nie, choć tam też jest pole grzania. Myślałem że trzeba specjalne naczynia, kupiłem patelnię do takich płyt, ale też nie grzeje po całości tylko brzeg jest zimny. W efekcie środek naczynia jest gorący, ale boki chłodne i gotowanie w ten sposób to o kant potłuc. W czym tkwi problem?
Mam od niedawna płytę elektryczną i problem: są cztery pola do grzania, wiadomo. Trzy jednakowe i jedno większe. I jak stawiam garnek na tej największej to grzeje tylko środek, a boki nie, choć tam też jest pole grzania. Myślałem że trzeba specjalne naczynia, kupiłem patelnię do takich płyt, ale też nie grzeje po całości tylko brzeg jest zimny. W efekcie środek naczynia jest gorący, ale boki chłodne i gotowanie w ten sposób to o kant potłuc. W czym tkwi problem?