Witam !
Posiadam crossa 125 LONCIN i chciałbym założyć przednie światło bez akumulatora .
W innych tematach już przeczytałem że będzie mi potrzebny regulator napięcia .
Regulator już znalazłem lecz nie wiem gdzie podłączyć do niego 2 kable wychodzące z crossa ( żółty , biały ) . Gdy podłączyłem te dwa kable bezpośrednio do lampy to na wolnych obrotach działała ale jak się zwiększyły to spaliło lampę .
Proszę czy moglibyście mi opisać jak to podłączyć , w innych tematach są schematy ale nic z nich nie rozumiem . BARDZO PROSZĘ O POMOC !
Z góry dziękuję :)
PS: Dodaję zdjęcie regulatora .
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Posiadam crossa 125 LONCIN i chciałbym założyć przednie światło bez akumulatora .
W innych tematach już przeczytałem że będzie mi potrzebny regulator napięcia .
Regulator już znalazłem lecz nie wiem gdzie podłączyć do niego 2 kable wychodzące z crossa ( żółty , biały ) . Gdy podłączyłem te dwa kable bezpośrednio do lampy to na wolnych obrotach działała ale jak się zwiększyły to spaliło lampę .
Proszę czy moglibyście mi opisać jak to podłączyć , w innych tematach są schematy ale nic z nich nie rozumiem . BARDZO PROSZĘ O POMOC !
Z góry dziękuję :)
PS: Dodaję zdjęcie regulatora .
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany