logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

cross 125 LONCIN zakładanie przedniego światła .

cherokee21 02 Sie 2011 22:30 3260 2
REKLAMA
  • #1 9786412
    cherokee21
    Poziom 9  
    Posty: 34
    Witam !
    Posiadam crossa 125 LONCIN i chciałbym założyć przednie światło bez akumulatora .
    W innych tematach już przeczytałem że będzie mi potrzebny regulator napięcia .
    Regulator już znalazłem lecz nie wiem gdzie podłączyć do niego 2 kable wychodzące z crossa ( żółty , biały ) . Gdy podłączyłem te dwa kable bezpośrednio do lampy to na wolnych obrotach działała ale jak się zwiększyły to spaliło lampę .
    Proszę czy moglibyście mi opisać jak to podłączyć , w innych tematach są schematy ale nic z nich nie rozumiem . BARDZO PROSZĘ O POMOC !
    Z góry dziękuję :)

    PS: Dodaję zdjęcie regulatora .

    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
  • REKLAMA
  • #2 9786466
    bartosz789
    Poziom 30  
    Posty: 1955
    Pomógł: 92
    Ocena: 381
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
  • #3 9786535
    cherokee21
    Poziom 9  
    Posty: 34
    tak tam jest schemat ale ja nic z niego nie rozumiem . proszę możecie mi go opisać , ja nie wiem co oznaczają te oznaczenia . jestem zielony jeżeli chodzi o te układy
REKLAMA