Witam, niedawno kupiłem crossa 125 taki jak na zdjęciach:
Mam zamiar zrobić przy nim światła przód-tył, tylko nie wiem jak je podłączyć. Z iskrownika wychodzi 5 kabli, z których dwa z nich (żółty i biały) nie są podłączone, a pomiędzy którymi jest napięcie ok. 12v przy wysokich obrotach, a na wolnych żarówka słabo świeci. Podłączając żarówkę 12v do żółtego i do masy lub do białego i do masy żarówka na wolnych obrotach świeci jasno mrugając, a na wysokich obrotach przepala się. I nie wiem jak podłączyć, aby światła świeciły się jasno niezależnie od obrotów??? Proszę o radę i wskazówki. Z góry dziękuję za pomoc.
Mam zamiar zrobić przy nim światła przód-tył, tylko nie wiem jak je podłączyć. Z iskrownika wychodzi 5 kabli, z których dwa z nich (żółty i biały) nie są podłączone, a pomiędzy którymi jest napięcie ok. 12v przy wysokich obrotach, a na wolnych żarówka słabo świeci. Podłączając żarówkę 12v do żółtego i do masy lub do białego i do masy żarówka na wolnych obrotach świeci jasno mrugając, a na wysokich obrotach przepala się. I nie wiem jak podłączyć, aby światła świeciły się jasno niezależnie od obrotów??? Proszę o radę i wskazówki. Z góry dziękuję za pomoc.