Mój znajomy twierdzi, że w alternatorze sa łożyska do wymiany... Czy to się objawia jako takie "wycie" czy też ocieranie i ma różne natężenie? Zauważyłem, że slychać to bardziej na niższych biegach, czy to rzeczywiście łożyska na alternatorze? Ja to slysze bardziej z lewej strony tam gdzie jest alternator. No i jeszcze pytanko, ile kosztuje taka naprawa (tzn. same części i robocizna).
Za odpowiedź dziękuję i pozdrawiam.
Za odpowiedź dziękuję i pozdrawiam.