Witam
W Yaris z 2002 silnik 1,4 D aktualnie auto bez termostatu ,dmuchawa załancza sie po przekroczeniu 97 stopni ale po drugim z kolei załaczeniu sie dmuchawy schłodzi do około 92 i silnik gaśnie .Trzeba odczekać aż ostygnie to znów zapali . Nie wyświetla się żółta kontrolka sprawdz silnik i na liczniku jest wszystko ok.Po zapieciu do mompa nie wykazuje usterek.
Czekam na podpowiedz jak ktos z takim lub podobnym problemem się zetknął.
W Yaris z 2002 silnik 1,4 D aktualnie auto bez termostatu ,dmuchawa załancza sie po przekroczeniu 97 stopni ale po drugim z kolei załaczeniu sie dmuchawy schłodzi do około 92 i silnik gaśnie .Trzeba odczekać aż ostygnie to znów zapali . Nie wyświetla się żółta kontrolka sprawdz silnik i na liczniku jest wszystko ok.Po zapieciu do mompa nie wykazuje usterek.
Czekam na podpowiedz jak ktos z takim lub podobnym problemem się zetknął.