logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Zelmer Nerro Plus 13Z016 - brak wody po pierwszym użyciu, co robić?

e-cma 01 Wrz 2011 21:53 3049 2
REKLAMA
  • #1 9886517
    e-cma
    Poziom 10  
    Posty: 37
    Posiadam Zelmer Nerro plus, jednak mam z nim poważny problem - nie leje wody. Jak go przyniosłem ze sklepu, uruchomiłem udało mi się go przepłukać - nalać kilka filiżanek, jednak po wyłączeniu i ponownym włączeniu odmówił posłuszeństwa. Buczał, trząsł się, ale ani kropla z niego nie wypływała, po 5 minutach anulowałem parzenie. Spotkał się ktoś z takim problemem? Ekspres jest zepsuty, czy ja robię coś nie tak? Z góry dzięki za pomoc
  • REKLAMA
  • #2 10200192
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #3 10203304
    e-cma
    Poziom 10  
    Posty: 37
    Ekspres już wymieniłem, za 3 razem działał, widać hurtownia dostała wadliwą partię :/
    Ale i tak dzięki za odpowiedź
REKLAMA