Posiadam Zelmer Nerro plus, jednak mam z nim poważny problem - nie leje wody. Jak go przyniosłem ze sklepu, uruchomiłem udało mi się go przepłukać - nalać kilka filiżanek, jednak po wyłączeniu i ponownym włączeniu odmówił posłuszeństwa. Buczał, trząsł się, ale ani kropla z niego nie wypływała, po 5 minutach anulowałem parzenie. Spotkał się ktoś z takim problemem? Ekspres jest zepsuty, czy ja robię coś nie tak? Z góry dzięki za pomoc