Witam
Mam pytanko Złozyłem sobie nowego kompa i po podłączeniu wszystkiego pojawił sie problem niby system dało sie zainstalowac ale po któryms razie nie chciał sie uruchomic...
1.podłączenie zasilacza do płyty..najpierw podłączyłem 24pin do płyty +6pin do gniazda 8-io pinowego komp nie daje się uruchomic.
2-podłączenie zasilacza;24 pin do płyty + 4pin do drugiego złacza na płycie-system dało sie zainstalowac ale po któryms razie nie chciał sie uruchomic.wogóle tylko na chwile zabłysła lampka led na panelu i NIC cisza.
Postanowiłem zrobic cos innego ...mianowicie odłączyłem od wtyczki 24pin 4 piny i podłączyłem do gniazda bez tych 4pinów ....DZIAŁA. wszystko smiga ...teraz pytanie ..czy to jest normalne podłączenie czy moze gdzieś jest jakis błąd na płycie ew w zasilaniu... nawet procka podkręciłem do 3,97 i nic sie nie dzieje
Jesli podłącze pełne 24in dopłyty komp sie uruchamia ale po pewnym czasie trzeba wyjąć wtyczke od zasilacza na chwile bo nie chce sie uruchomić.Nie wiem co jest źle ????
Zasilacz ma wtyczki..24pin(20+4)6 pin i jedno 4pin
zestaw kompa to:
Gigabyte GA-MA770T-UD3
AMD Phenom II X2 555 BOX Black Edition
Kingston DDR3 4x 1GB 1066MHz CL7
Radeon 5450 Gigabyte 1GB DVI&HDMI (PCI-E)
Tracer Highlander 450W Silent
Dysk -sygate ST31500541AS (1397 GB)
Dysk - ST3320620AS (298 GB)
Dysk - SAMSUNG SP2504C (232 GB)
Dysk (USB)- WD My Book 1110 (930 GB)
Pytałem już na innym forum ale chyba tam nikt sie nie zna
przepraszam jesli temat jest nie Tu co potrzeba
Mam pytanko Złozyłem sobie nowego kompa i po podłączeniu wszystkiego pojawił sie problem niby system dało sie zainstalowac ale po któryms razie nie chciał sie uruchomic...
1.podłączenie zasilacza do płyty..najpierw podłączyłem 24pin do płyty +6pin do gniazda 8-io pinowego komp nie daje się uruchomic.
2-podłączenie zasilacza;24 pin do płyty + 4pin do drugiego złacza na płycie-system dało sie zainstalowac ale po któryms razie nie chciał sie uruchomic.wogóle tylko na chwile zabłysła lampka led na panelu i NIC cisza.
Postanowiłem zrobic cos innego ...mianowicie odłączyłem od wtyczki 24pin 4 piny i podłączyłem do gniazda bez tych 4pinów ....DZIAŁA. wszystko smiga ...teraz pytanie ..czy to jest normalne podłączenie czy moze gdzieś jest jakis błąd na płycie ew w zasilaniu... nawet procka podkręciłem do 3,97 i nic sie nie dzieje
Jesli podłącze pełne 24in dopłyty komp sie uruchamia ale po pewnym czasie trzeba wyjąć wtyczke od zasilacza na chwile bo nie chce sie uruchomić.Nie wiem co jest źle ????
Zasilacz ma wtyczki..24pin(20+4)6 pin i jedno 4pin
zestaw kompa to:
Gigabyte GA-MA770T-UD3
AMD Phenom II X2 555 BOX Black Edition
Kingston DDR3 4x 1GB 1066MHz CL7
Radeon 5450 Gigabyte 1GB DVI&HDMI (PCI-E)
Tracer Highlander 450W Silent
Dysk -sygate ST31500541AS (1397 GB)
Dysk - ST3320620AS (298 GB)
Dysk - SAMSUNG SP2504C (232 GB)
Dysk (USB)- WD My Book 1110 (930 GB)
Pytałem już na innym forum ale chyba tam nikt sie nie zna
przepraszam jesli temat jest nie Tu co potrzeba





