Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mitsubishi Lancer 1.6; 92-94 wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

05 Sep 2011 18:37 2870 6
  • Level 9  
    Witam! Proszę o pomoc, mianowicie chodzi mi o uzyskanie informacji. Ile oleju mieści się w skrzyni, oraz w jaki sposób mierzyć ten poziom? Ponadto gdzie znajdują się bagnet oraz wlew oleju?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 15  
    Może kolega by powiedział co ma za silnik
  • Level 9  
    Silnik 1.6
  • Helpful post
    Level 15  
    To wiec tak do twojej skrzynki idzie 6l oleju ATF-SP Miarka powinna znajdować się pod maska albo bagnet albo z boku skrzyni kapsel do sprawdzania poziomu jeżeli masz miarkę to stan oleju sprawdzasz na odpalonym silniku.A jeżeli nie będziesz w stanie sprawdzić poziomu to spuść olej i nalej 6l.
  • Level 9  
    A czy mógłby kolega opisać w jaki sposób wymienia się olej? Którędy spuścić olej, co odkręcić itd?
  • Helpful post
    Level 15  
    Spust oleju musi być bardzo nisko położony albo pod spodem albo z boku na samej krawedzi .Wlew oleju albo poprzez miarkę lub z boku skrzyni gdzieś po środku najlepiej wiechac na warsztat i obadać skrzynie.Aha jeżeli wymieniasz olej na nowy to i filter nowy trzeba założyć powinien być pod skrzynia misa olejowa skrzyni.Powinieneś sobie poradzić.Nie robiłem w tym aucie tego lecz myślę że choć trochę pomogłem.Pozdrawiam
  • Level 9  
    Jeżeli sam sobie nie poradzę, wtedy zaprowadzę do mechanika.
    Dziękuję za wszystkie instrukcje i porady. Pozdrawiam!