Witam Szanownych Kolegów,
mam problem pomalowałem fronty kolumn głośnikowych farbą olejną czarny mat jest dość delikatna czy mogę polakierować teraz to lakierem bezbarwnym matowym?? calosc zostala wcześniej szpachlowana szpachlą chemoutwardzalną i pomalowana podlkadem szarym...
PORSZĘ O POMOC:)
mam problem pomalowałem fronty kolumn głośnikowych farbą olejną czarny mat jest dość delikatna czy mogę polakierować teraz to lakierem bezbarwnym matowym?? calosc zostala wcześniej szpachlowana szpachlą chemoutwardzalną i pomalowana podlkadem szarym...
PORSZĘ O POMOC:)