Jak w temacie , a prócz tego jeszcze temperatury i ilości paliwa, usterka wystąpiła po przejechaniu ostrego podjazdu na łańcuchach, więc został solidnie wytrzepany, (samochód 2,4 D z 1997r) wtyk w tablicy bezpieczników siedzi solidnie, w liczniku też może jakieś sugestie czego się czepić, a może ktoś wspomoże "rozpiską" wtyku płyty licznika żeby sprawdzić czy wszystko dochodzi jak należy.
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Z góry dzięki za wszelką pomoc.