mam lodówko-zamrażalkę firmy PRESTIGE PRT295FFCS problem polega na tym że temperatura w zamrażalniku utrzymuje sie na -4 stopniach,gdzie powinna być na -18. Zauważyłem,że lodówka nie wyłącza się. Podejrzewam że mógł się popsuć termostat. Nie wiem za bardzo gdzie on sie dokładnie znajduje. Dodam ze temperatury w lodówce nie ustawia się manualnie to znaczy pokrętłem, tylko że u samej góry w lodówce mam wyświetlacz elektroniczny. Co mogło się popsuć.