logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlocka z Sony Ericsson T610? Kalkulator czy kabel?

dudik80 28 Lis 2004 14:07 2227 14
REKLAMA
  • #1 1019692
    dudik80
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Witam wszystkich uzytkownikow! Mam pytanie powiedzcie mi w jaki sposob sciagnac simlocka z tego aparaciku czy jest do tego jakis kalkulator czy za pomoca kabla albo jakiegos innego sposobu. Jesli jest jakis kalkulatorek to gdzie go moge znalezc?
  • REKLAMA
  • #2 1019757
    vymiathatch
    Poziom 31  
    Posty: 1830
    Pomógł: 142
    Ocena: 114
    div+terminator oczytujesz kody i wpisujesz nck i po krzyku
  • REKLAMA
  • #3 1019884
    dudik80
    Poziom 11  
    Posty: 16
    co to jest dokladnie i jak sie tym posługuje??
  • #5 1020539
    wojekkk
    Poziom 18  
    Posty: 212
    Pomógł: 14
    Ocena: 32
    Jedynie kalkulator
  • REKLAMA
  • #6 1020602
    dudik80
    Poziom 11  
    Posty: 16
    wojekkk jesli twierdzisz ze kalkulator to powiedz mi gdzie go moge znalezc? posiadasz takowy? z tego co sie zdazylem zorientowac to nie idzie ich dostac a jesli ktos juz mi sciagnie to sporo za to zaplace
  • #7 1021371
    pik_
    Poziom 16  
    Posty: 131
    Pomógł: 11
    Ocena: 5
    dudik80 napisał:
    Witam wszystkich uzytkownikow! Mam pytanie powiedzcie mi w jaki sposob sciagnac simlocka z tego aparaciku czy jest do tego jakis kalkulator czy za pomoca kabla albo jakiegos innego sposobu. Jesli jest jakis kalkulatorek to gdzie go moge znalezc?


    Nie ma kalkulatorów pod SE a jeżeli jest jeszcze na RSA to napewno nie dasz rady sciągnąć sima bez DIV-a czy innych box-ów. Ten telefon w tedy musi być fleszowany a to robią tylko boxy! Za ściągnięcie sim-locka z tego aparatu max możesz zapłacić 50 zł! Pozdrawiam
  • #8 1066424
    alfik12
    Poziom 11  
    Posty: 11
    Ostatnio na forum pojawił się kalkulator do SE
  • #9 1066548
    pawel
    Spec od GSM
    Posty: 3337
    Pomógł: 451
    Ocena: 40
    to jaki masz problem zeby go uzyc? Zycze powodzenia..
    Moze juz wystarczy o calcach do SE, co? :)
  • REKLAMA
  • #10 1070532
    dudik80
    Poziom 11  
    Posty: 16
    juz po problenie :) simlock sciagniety
  • #11 1083307
    thomas__1
    Poziom 23  
    Posty: 646
    Pomógł: 50
    Ocena: 144
    Podziel się wiedzą jak ściągłeś simlocka. Mam też t610 i za jakiś czas trzeba będzie pomyśleć o ściągnięciu simlocka.
  • #12 1127041
    zwirek2
    Poziom 17  
    Posty: 376
    Pomógł: 3
    Ocena: 51
    kolego w jaki sposob sciagnoles simlocka w tym telefonie tez bym chcial zdjac podpowiedz odrobine
  • #13 1127365
    vymiathatch
    Poziom 31  
    Posty: 1830
    Pomógł: 142
    Ocena: 114
    na pewno tym kalkulatorem nie? :)
  • #14 1127459
    zwirek2
    Poziom 17  
    Posty: 376
    Pomógł: 3
    Ocena: 51
    szukam szukam na tym forum to co chwila jakies sprzeczne posty jeden mowi ze sie da kodem a drugi ze sie nieda i sa wyscigi o wiedze moze ktos bedzie tak uprzejmy i powie fachowo istnieje kalkulator i sie da sciagnac kodem albo niema i kropka koniec z beznadziejnymi postami takimi jakie pisze dzieki pozdrawiam
  • #15 1128885
    vymiathatch
    Poziom 31  
    Posty: 1830
    Pomógł: 142
    Ocena: 114
    sa 2 kalkulatory do se jeden dziala drugi nie, ten co nie dziala jest na elektrodzie a ten co dziala siedzi w serwisie qniec

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy metod zdejmowania simlocka z telefonu Sony Ericsson T610. Wskazano, że do zdjęcia simlocka konieczne jest odczytanie kodów, takich jak NCK, przy pomocy urządzeń typu DIV lub innych boxów serwisowych, zwłaszcza gdy telefon posiada zabezpieczenie RSA. Kabel sam w sobie nie wystarcza, a kalkulatory kodów do tego modelu są rzadkie lub niedostępne publicznie. Pojawiły się informacje o dwóch kalkulatorach do Sony Ericsson – jeden nie działa, dostępny na forum Elektroda, drugi działa, lecz jest używany wyłącznie w serwisach. Zdjęcie simlocka wymaga więc specjalistycznego sprzętu i ewentualnego fleszowania telefonu. Koszt zdjęcia simlocka może wynieść około 50 zł. W końcowej fazie dyskusji autor potwierdził skuteczne zdjęcie simlocka, jednak nie podano szczegółowej metody.
REKLAMA