Witam wszystkich uzytkownikow! Mam pytanie powiedzcie mi w jaki sposob sciagnac simlocka z tego aparaciku czy jest do tego jakis kalkulator czy za pomoca kabla albo jakiegos innego sposobu. Jesli jest jakis kalkulatorek to gdzie go moge znalezc?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdudik80 napisał:Witam wszystkich uzytkownikow! Mam pytanie powiedzcie mi w jaki sposob sciagnac simlocka z tego aparaciku czy jest do tego jakis kalkulator czy za pomoca kabla albo jakiegos innego sposobu. Jesli jest jakis kalkulatorek to gdzie go moge znalezc?