Witam.
Posiadam laptop jak w temacie, z którym mam następujący problem: przy próbie włączenia go zapala się dioda, rusza wiatrak po czym po kilku sekundach wyłącza się, znów mija kilka sekund i znów próbuje się włączyć i tak bez końca (na ekranie czarno).
Dopiero wyciągnięcie baterii wyłącza go na dobre.
Jeszcze jakiś czas temu można go było uruchomić po tym jak dłużej stał wyłączony, działo się tak tylko przy próbie restartu.
Teraz niestety nawet dłuższy odpoczynek nie pomaga.
Czego to może być wina i co mogę zrobić, aby potwierdzić diagnozę?
Posiadam laptop jak w temacie, z którym mam następujący problem: przy próbie włączenia go zapala się dioda, rusza wiatrak po czym po kilku sekundach wyłącza się, znów mija kilka sekund i znów próbuje się włączyć i tak bez końca (na ekranie czarno).
Dopiero wyciągnięcie baterii wyłącza go na dobre.
Jeszcze jakiś czas temu można go było uruchomić po tym jak dłużej stał wyłączony, działo się tak tylko przy próbie restartu.
Teraz niestety nawet dłuższy odpoczynek nie pomaga.
Czego to może być wina i co mogę zrobić, aby potwierdzić diagnozę?