logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka IBERNA - pełnia nie wiruje i nie odsącza wody.

lonerr 09 Wrz 2011 07:55 2366 1
REKLAMA
  • #1 9909512
    lonerr
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Witam, mam pytanie odnośnie takiego zdarzenia:

    Pusta pralka, włączyłem tryb prania, przebiegł normalnie z wirowaniem i odsączeniem wody. Wąż od pralki jest drożny, sprawdzałem.

    Załaduje do pralki pranie, cykl prania przebiega poprawnie (wode pobiera, pierze), w momencie kiedy pralka ma wirować to obroty są ( tak mi się zdaje wolniejsze niż powinny być), wody nie wylewa. Położyłem wąż na ziemi i poruszałem bębnem, to wode wylała, ale pranie nie odwirowane ...

    Mam pytanie gdzie można szukać przyczyny ?? Może być tak, że programator ma styki zaśniedziałe i pralka nie dostaje odpowiedniego napięcia i silnik za wolno się kręci ? Poma jest stara i ma problem, żeby wypompować wodę z bębna ?

    Nie wiem, za co się złapać, skoro pusta chodzi poprawnie ....

    Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • REKLAMA
  • #2 9910596
    egon42
    Poziom 37  
    Posty: 2735
    Pomógł: 358
    Ocena: 825
    Ja bym zaczął od sprawdzenia dlaczego nie wypompowuje wody czyli sprawdził bym pompę wody.
REKLAMA