Witam, potrzebuję napisać w Pascalu pętlę, która umożliwiałaby wprowadzenie liczb do momentu wciśnięcia jakiegoś klawisza. Bardzo byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś naprowadziłby mnie jak zrobić taką pętlę, albo podał już gotowy kod.
Z góry dziękuję za pomoc.
Z góry dziękuję za pomoc.