Witam
Mam mały kłopocik tv Siesta3 mianowicie uszkodzona została przetwornica ,głównie poleciały elki po ich wymianie napięcia sa ok .
objawy tv sa takie po załączeniu st-by świeci kinol na kolorowo barwy tęczy przez około 4s po czym gasnie WN pracuje ,w głośnikach słychac ciche piszczenie
Moze ktos miał juz taką usterke !!
pzdr arczi
Mam mały kłopocik tv Siesta3 mianowicie uszkodzona została przetwornica ,głównie poleciały elki po ich wymianie napięcia sa ok .
objawy tv sa takie po załączeniu st-by świeci kinol na kolorowo barwy tęczy przez około 4s po czym gasnie WN pracuje ,w głośnikach słychac ciche piszczenie
Moze ktos miał juz taką usterke !!
pzdr arczi