Witajcie !!!
Mam gorąca prośbę czy ktoś z was potrafi mi odpowiedzieć na pytanie z jakimi plikami w DVIX poradzi sobie ten odtwarzacz, a z jakimi nie?
Konkretniej o jakich rozszerzeniach bo nigdzie tego nie ma - może już ktoś ma doświadczenia w tej dziedzinie
pozdrawiam Jacek
ps gorąco proszę tylko nie forum manty tam nic nie można znaleźć
Mam gorąca prośbę czy ktoś z was potrafi mi odpowiedzieć na pytanie z jakimi plikami w DVIX poradzi sobie ten odtwarzacz, a z jakimi nie?
Konkretniej o jakich rozszerzeniach bo nigdzie tego nie ma - może już ktoś ma doświadczenia w tej dziedzinie
pozdrawiam Jacek
ps gorąco proszę tylko nie forum manty tam nic nie można znaleźć