Witam,
Siedze wlasnie nad sprzetem brata, z samej czystej ciekawosci, cos w zamiast krzyzowki
Odtwarzacz to Manta DVD-007 Emperor2. Sprzet ma zaledwie 5 miesiecy, ale w wyniku no powiedzmy wporst, glupoty mojego brata, nie ma aktualnej gwarancji. Oto co sie dzieje .
W czasie ogladania filmu w Divx odtwarzanie nagle zacielo sie, film zatrzymal sie na jednej klatce. Po wyjeciu i ponownym wsunieciu plyty odtwarzacz wywalal komunikat "no disc" po sporej chwili prob czytania. Pomogl upor mojego brata ktory pol godziny probowal traktowac sprzet plyta czyszczaca, o dziwo, po sporym czasie sprzet "zaskoczyl" i radosnego ogladania bylo dalszych kilka dni.
teraz jest to samo. Film zatrzymal sie w polowie, po wysunieciu plyty zadna nie jest juz przyjmowana, bez wzgledu czy to Cd czy DVD. Naped piszczy, szczeka, ale nie zaskakuje. Niezlomna wiara brata w plyty czyszczace nie przynosi rezultatow, wiec bedac u niego na chwile przyjrzalem sie odtwarzaczowi. Przeczyscilem soczewke - brak rezultatow, zauwazylem jednak ze po wsunieciu plyty, gdy laser probuje ja przeczytac, blyskawicznie nagrzewa sie jeden uklad, jest to :
AMtek
AM5868S
G40386
0442
Czyzby slynny sterownik silnika ? Wystarcza dwie, trzy sekundy zeby temperatura wzrosla ponad poziom mojej wytrzymalosci i musze zabrac palec
Wyczytalem przebijajac sie przez archiwum ze glownie silniki powoduja problemy z czytaniem, pytanie wiec gdzie taki silnik kupic i jakiego symbolu poszukiwac ? Ponadto jak zdjac talerzyk z osi silniczka tak zeby nic nie zlamac albo urwac ?
Chociaz nie powiem . .100 % pewnosci ze to akurat silnik nie mam.
Z gory dzieki za rady
Grzesiek
Siedze wlasnie nad sprzetem brata, z samej czystej ciekawosci, cos w zamiast krzyzowki
W czasie ogladania filmu w Divx odtwarzanie nagle zacielo sie, film zatrzymal sie na jednej klatce. Po wyjeciu i ponownym wsunieciu plyty odtwarzacz wywalal komunikat "no disc" po sporej chwili prob czytania. Pomogl upor mojego brata ktory pol godziny probowal traktowac sprzet plyta czyszczaca, o dziwo, po sporym czasie sprzet "zaskoczyl" i radosnego ogladania bylo dalszych kilka dni.
teraz jest to samo. Film zatrzymal sie w polowie, po wysunieciu plyty zadna nie jest juz przyjmowana, bez wzgledu czy to Cd czy DVD. Naped piszczy, szczeka, ale nie zaskakuje. Niezlomna wiara brata w plyty czyszczace nie przynosi rezultatow, wiec bedac u niego na chwile przyjrzalem sie odtwarzaczowi. Przeczyscilem soczewke - brak rezultatow, zauwazylem jednak ze po wsunieciu plyty, gdy laser probuje ja przeczytac, blyskawicznie nagrzewa sie jeden uklad, jest to :
AMtek
AM5868S
G40386
0442
Czyzby slynny sterownik silnika ? Wystarcza dwie, trzy sekundy zeby temperatura wzrosla ponad poziom mojej wytrzymalosci i musze zabrac palec
Wyczytalem przebijajac sie przez archiwum ze glownie silniki powoduja problemy z czytaniem, pytanie wiec gdzie taki silnik kupic i jakiego symbolu poszukiwac ? Ponadto jak zdjac talerzyk z osi silniczka tak zeby nic nie zlamac albo urwac ?
Chociaz nie powiem . .100 % pewnosci ze to akurat silnik nie mam.
Z gory dzieki za rady
Grzesiek