Witam.
Planuję zakupić netbooka.
Dlaczego nie laptopa? Netbooki są mniejsze, bateria wystarcza na dłużej.
Moje wymagania:
- matryca większa niż 10" (najlepiej ok. 12")
- HDMI
- procesor umożliwiający oglądanie, a właściwie przesyłanie sygnału przez HDMI w 720p. I tutaj właśnie - Atom czy Brazos ?
- minimum 2GB RAM
- dysk bez znaczenia, raczej mniej niż 250GB nie wsadzają do nowych netbooków...
- karta sieciowa najlepiej 1gbps.
To chyba wszystko.
Jeżeli uznacie, że lepiej by było gdybym kupił laptopa, to proszę pisać?
Z netbooków znalazłem np. coś takiego:
http://allegro.pl/acerone-ao722-c-60-2gb-500gb-hd6290-hdmi-czerwony-i1836424319.html
Nie wiem jak brazos 2x1GHz sobie poradzi z filmem 720p... chyba, że wspomaga go karta graficzna (lepsza niż w netbookach z Atomem).
Proszę o pomoc i jakieś wskazówki czego szukać w netbooku?
Planuję zakupić netbooka.
Dlaczego nie laptopa? Netbooki są mniejsze, bateria wystarcza na dłużej.
Moje wymagania:
- matryca większa niż 10" (najlepiej ok. 12")
- HDMI
- procesor umożliwiający oglądanie, a właściwie przesyłanie sygnału przez HDMI w 720p. I tutaj właśnie - Atom czy Brazos ?
- minimum 2GB RAM
- dysk bez znaczenia, raczej mniej niż 250GB nie wsadzają do nowych netbooków...
- karta sieciowa najlepiej 1gbps.
To chyba wszystko.
Jeżeli uznacie, że lepiej by było gdybym kupił laptopa, to proszę pisać?
Z netbooków znalazłem np. coś takiego:
http://allegro.pl/acerone-ao722-c-60-2gb-500gb-hd6290-hdmi-czerwony-i1836424319.html
Nie wiem jak brazos 2x1GHz sobie poradzi z filmem 720p... chyba, że wspomaga go karta graficzna (lepsza niż w netbookach z Atomem).
Proszę o pomoc i jakieś wskazówki czego szukać w netbooku?