Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung N150 - dziwne wyświetlanie matrycy.

jacusix 03 Oct 2011 17:49 2275 4
    jacusix
    Level 16  
    Witam serdecznie.
    Mam problem z notebookiem Samsung N150. Na monitorze zewnętrznym jest wszystko w porządku. Na matrycy pokazują się pasy jak na załączonym obrazku. Nie mam możliwości podłączenia innej matrycy a przed jej zakupem chcę się Was doradzić, czy to na pewno jej wina. Taśma jest dobrze wpięta. Gdy ruszam taśmą nie pojawiają się nowe ani też nie znikają stare pasy. Gdy naciskam na elektronikę matrycy, też nic się nie dzieje. Mam wrażenie, że ten obraz, który pokazuje matryca to jedna pozioma linia rozciągnięta w pionie. Te dwa zielone pasy, są w miejscu logowania się do poszczególnych kont użytkownika a czarny pasek po prawej stronie to rozciągnięty przycisk "zamknij system". Gdy ruszam kursorem, niebieski pasek, który na zdjęciu znajduje się między dwoma grubymi zielonymi pasami, zmienia swoje położenie zgodnie z ruchem kursora.

Samsung N150 - dziwne wyświetlanie matrycy.
    nuda
    Level 17  
    Problemem może być taśma od matrycy lub sama matryca niestety trudno może być to sprawdzić bez zamienników lecz też może być taka sytuacja że karta graficzna padła w laptopie.
    jacusix
    Level 16  
    Tak, jak wspominałem na monitorze zewnętrznym jest wszystko ok, więc grafika według mnie odpada. Gdyby winą byłą taśma, podczas ruszania taśmą zmieniały by się linie na matrycy. Przynajmniej tak mi się wydaje...
  • Helpful post
    mario_j
    Level 20  
    Nie wykluczałbym grafiki, fakt, że działa na zewnętrznym monitorze wcale nie świadczy, że jest 100% sprawna.
    jacusix
    Level 16  
    Faktycznie, wina leżała po stronie grafiki. Lapek na części. Pozdrawiam