Witam.
Mam problem, ponieważ przy remoncie kuchenka została zdemontowana z zabudowy( wcześniej już zdarzało się, że zegar się zawieszał). Po zmontowaniu i podłączeniu pstryczek(elektryczny) do gazu działa niestety w piekarniku nie działa ani zegar, ani piekarnik ani termoobieg. Wcześniej wszystko działało... Przy przekręceniu pokrętła odpowiedzialnego za ustawianie grzania na górę lub na dół oraz termoobieg lampeczka obok się świeci. Błagam o podpowiedź....
Mam problem, ponieważ przy remoncie kuchenka została zdemontowana z zabudowy( wcześniej już zdarzało się, że zegar się zawieszał). Po zmontowaniu i podłączeniu pstryczek(elektryczny) do gazu działa niestety w piekarniku nie działa ani zegar, ani piekarnik ani termoobieg. Wcześniej wszystko działało... Przy przekręceniu pokrętła odpowiedzialnego za ustawianie grzania na górę lub na dół oraz termoobieg lampeczka obok się świeci. Błagam o podpowiedź....