Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes klasa A 1.7 CDI 2000 rok DISEL --nie chce odpalić

21 Paź 2011 21:09 8520 3
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie
    mam pytanie posiadam mercedesa klasa a 1.7 cdi 2000 rok disel.Zatankowałem paliwo w CPN i nie mogę odpalić mercedesa zauważyłem,że w przewodzie między filtrem paliwa a pompą paliwa znajduje się dość dużo powietrza / bąbelki/ wymieniłem /uszczelki/ oringi na tym przewodzie i nic to nie dało. Po odpaleniu chodzi i jest strasznie dużo powietrza w tym przewodzie - przejedzie 100 lub 200 metrów i gaśnie, aby odpalić trzeba długo kręcić rozrusznikiem z przerwami i to samo się powtarza to dzieje się od wczoraj, - proszę o radę
  • Poziom 1  
    Witam, z tym zjawiskiem walczę już jakiś czas wymieniłem czujniki na listwie,pompę wstępną, filtr dwa razy, wszystkie oringi zawory na filtrze sprawdzony cały układ paliwowy wyjęty zbiornik paliwa i zabawa trwa dalej. Zauważyłem różnice, że na pustym zbiorniku gaśnięcie jest o wiele rzadsze i występuje tylko przy dużych obrotach, przy pełnym baku gasł nawet przy wolnej jeździe. Myślę ,że coś w zbiorniku z tym koszykiem gdzie paliwo powraca lub odpowietrzenie ale to na zbiorniku. Na początku też długo musiałem kręcić po zgaśnięciu ale spróbuj cofnąć kluczyk do zera na kilka sekund powinien odpalić od razu, musi błąd wykasować.
  • Poziom 29  
    Spróbuj odpalić go z butelki, tz. omiń filtr paliwa! bezpośrednio podpinając przewód do pompy cr.
  • Poziom 2  
    kajaba autoserwis napisał:
    Spróbuj odpalić go z butelki, tz. omiń filtr paliwa! bezpośrednio podpinając przewód do pompy cr.

znam przyczynę awarii samochodu w pompie wtryskowej są opiłki oraz uszkodzony jest wtrysk, a to dlatego, że zatankowałem benzynę zamiast oleju