logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Asus J105 - spowolnienie na Naszej Klasie w Firefox, jak to naprawić?

21 Paź 2011 23:39 2017 9
REKLAMA
  • #1 10052215
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #2 10052375
    Ziutas
    Poziom 11  
    Posty: 45
    Pomógł: 1
    Tego co napisałeś, na trzeźwo czytać się nie da. Zbierz się do kupy i złóż zdanie poprawnie, tak aby każdy wiedział o co Ci chodzi.

    Przede wszystkim napisz, jaki masz problem, a później go opisz, bo mimo starań nie potrafię rozszyfrować Twojego szyku wyrazów w zdaniu.
  • REKLAMA
  • #3 10052884
    spokoszeroko
    Poziom 19  
    Posty: 470
    Pomógł: 10
    Ocena: 20
    Ja jestem trzeźwy i rozumiem doskonale. Na Mozilli działa mu do bani i mówiąc, że nie da się zamknąć internetu ma na myśli, że Mozilla ma zwiche i nie da się wyłączyć.

    Nie piszesz czy odinstalowałeś i na nowo zainstalowałeś Mozillę a to może pomoże. Co Ci radzić skoro podstawowych rzeczy na początek sam nie robisz albo o nich nie piszesz... I nie zastanawia Cię fakt, że jeśli dzieje się tak wyłącznie na Mozilli to coś z nią nie tak?
  • #4 10053118
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #5 10053248
    Hesar
    Poziom 18  
    Posty: 262
    Pomógł: 23
    Ocena: 16
    Czy po zamknięciu mozilli nie zostaje przypadkiem zawieszony plugin container ?
    Sprawdz jak to wygląda w menedżerze procesów. Czy po zamknięciu mozilli wykorzystanie procesora nadal jest na poziomie 100%?
  • #6 10053262
    wariato
    Poziom 43  
    Posty: 35419
    Pomógł: 1213
    Ocena: 840
    Standardowo podaj temperatury podzespołów mierzone np programem Aida64 lub HWMonitor. Przyda się Smart dysku programem HDTune - zakładka Health.

    Spróbuj pracować na innej przeglądarce np Chrome czy Opera.
  • REKLAMA
  • #7 10053286
    rafael1985
    Poziom 13  
    Posty: 54
    Pomógł: 7
    Ocena: 10
    witaj

    ile masz i jaki ram?
    Modzilla lubi jeść ram może masz za mało (np.nawet przy przegladaniu strony i jej wyłaczeniu dalej go zjada i przy kolejnych jedynie wyłaczenie i ponowne uruchomienie daje jakieś skutki.Podczas wizyty na naszej klasie włacz menadzer zadań (procesy)może jakiś plugin.

    Zrób testy na operze czy to samo.
  • #8 10053568
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #9 10053655
    wariato
    Poziom 43  
    Posty: 35419
    Pomógł: 1213
    Ocena: 840
    To przeinstaluj przeglądarkę na najnowszą wersję (ponoć zużywa mniej Ramu). Albo zmień całkowicie na tą przykładową Operę.
  • #10 10115603
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  

Podsumowanie tematu

LABEL_AI_GENERATED
Użytkownik zgłasza problem z laptopem Asus J105, który spowalnia podczas korzystania z serwisu Nasza Klasa w przeglądarce Mozilla Firefox. Po dłuższym czasie przebywania na stronie, laptop staje się bardzo wolny, a zamknięcie przeglądarki trwa długo. Użytkownik zauważa, że problem nie występuje w innych przeglądarkach, takich jak Opera. W odpowiedziach sugerowane są różne rozwiązania, w tym reinstalacja Mozilli, sprawdzenie menedżera procesów pod kątem obciążenia RAM i CPU, a także testowanie innych przeglądarek. Użytkownik posiada 2 GB RAM, a plugin container zużywa znaczną ilość pamięci.
Podsumowanie AI na podstawie dyskusji. Może zawierać błędy.
REKLAMA